מסלול - פורום סטודנטים לקידום חקר החלל סניף האגודה למדעי התעופה והחלל בישראל
 

"; if (!$vals[bofeqfile]) { print "

maslul logo

תמונה אקראית:

חדשות חלל

אילן רמון
חיתמו בספר הזיכרון
מעבר לאופק, מגזין חלל מבית מסלול

הגיליון הנוכחי - מספר $vals[volume]
$vals[descrip], $vals[pages] עמודים.

תוכן הגיליון:
$vals[content]


הורד גיליון
";} else { print "
"; } print "
"; ?>
אודות המגזין
"מעבר לאופק" הינו המגזין היחיד היוצא לאור בישראל המוקדש לתחום החלל. העיתון יוצא שלוש פעמים בשנה, כאשר כל עיתון הוא בעל 24 עמודים המודפסים על נייר כרומו משובח ועטיפה צבעונית. המגזין כולל עושר מאמרים בנושאי חלל שונים, מאסטרופיזיקה, היסטוריה של חקר החלל, ראיונות עם אנשים העוסקים בתחום מרחבי החלל, חדשות חלל עדכניות ועוד...
המגזין מיועד לכל חובבי החלל והינו ברמה פופלרית ומרבית המאמרים אינם דורשים ידע מוקדם רב.

כיצד מקבלים את המגזין?
המגזין מופץ בצורה ישירה לחברים מלאים במסלול ולמנויים על מסלול, תהליך ההצטרפות פשוט וכרוך בתשלום סימלי - אז אם ברצונך להצטרף לחץ כאן. כמו-כן הגיליון האחרון שהודפס מחולק במהלך הפעיליות של מסלול בחינם. בנוסף כל גיליון גם מועלה לרשת בגירסה אלקטרונית שניתן להוריד בחינם כחודש לאחר יציאתו לאור.

הגשת כתבות
העיתון פתוח להצעות מכל הסטודנטים וחובבי החלל. אז אם אתם מעונינים לעזור או יש לכם כתבה, אנא שילחו מכתב לעורכת העיתון. שימו לב שמומלץ לקרוא את ההנחיות לכתבים לפני כן.

ההיסטוריה של המגזין
בינואר 2002 מסלול החליטה להוציא לאור עיתון חלל לראשונה בישראל. הגיליון הראשון כלל 12 עמודים בשחור/לבן (כאשר היעד המקורי של 6-8 עמודים!) ועורר תשומת לב רבה עם יציאתו. בגיליון השני כבר התרחבנו עמודים כאשר השער והעמוד האחורי היו בצבע! כפי שאתם רואים אנו ממשיכים להגדיל ולשפר את העיתון והחל מהגיליון הרביעי העיתון מודפס על-גבי נייר כרומו משובח. העיתון מתקיים תודות לחסות של תעשיית החלל המקומית, בעיקר של התעשייה האווירית, אלביט ורפא"ל.

צוות העיתון
עורכי העיתון - לירון ורד ודניאל רוזנברג
מערכת - ניר אפרתי; אהרון רניק
עיצוב גרפי - עמיחי ברודו

שלח הודעה לצוות המגזין

© כל הזכויות שמורות, מסלול 2001-2005.